Muut vaihtoehdot

Toimitus 6-10 arkipäivää
Toimituskulut alkaen 7,99 €Ilmainen toimitus yli 79,00 € tilauksista
Trustpilotissa arvosanamme on Erinomainen
HUOM! Tuote poistuu valikoimasta. Tartu tarjoukseen ennen kuin on liian myöhäistä!
Langan tiedot
-
- Kategoria:
- Black Friday 2022
-
- Valmistaja::
- Hobbii
-
- Materiaali:
- 98% Premium akryyli, 2% Polyester
-
- Paino:
- 100 g
-
- Pituus:
- 462 m
-
- Langanvahvuus:
- Super Fine
-
- Puikkosuositus:
- 3,5 mm
-
- Neuletiheys:
- 10 x 10 cm = 28 s x 38 krs
-
- Suositeltu virkkuukoukku:
- 3,5 mm
-
- Pesu:
- Konepesu 30°C / Ei saa silittää / Rumpukuivaus kielletty
-
- Hashtag:
- #hobbiiuniversehalloween
Universe Halloween on pelottavan upea versio suositusta Universe-langasta. Tässä tapauksessa siinä yleensä esiintyvät värit on korvattu hiuksia nostattavilla väreillä jotka uhkuvat persoonallisuutta.
Langassa on kaunis ja pitkä liukuväri, sekä värit vaihtuvat sulavasti. Lisäksi lankaan on lisätty glitter-säie antamaan Halloween-blingiä. Glitterlangan väri sopii langan sävyihin ja se on niin pehmeä, ettei sitä tunne lainkaan valmiissa projektissa.
Universe Halloween on ihanan pehmeää ja helppoa neuloa ja virkata. Kerässä on kokonaiset 462 metriä, joten et tarvitse montaa kerää upean hartiahuivin, puseron tai mekon tekoon. Luo tunnelmaa neulomalla ja virkkaamalla Halloween-sisustusesineitä langasta.
Langalla on OEKO-TEX® sertifikaatti (nro. 2076-311). Lue lisää sertifikaatista täällä https://www.oeko-tex.com/en/.
Tuotteella ei ole vielä arvioita.                    
Jaa kuvia valmiista projekteista Universe Halloween (Limited Edition)
Auta muita löytämään sopivin lanka tuleviin projekteihin.
Jaa kuvia omista projekteista jotka olet neulonut tai virkannut tällä langalla.
Lataamalla kuvan Hobbiin sivuille vakuutat että sinulla on tekijänoikeudet kuvaan ja annat Hobbiille oikeuden käyttää kuvaa markkinointitarkoituksissa sekä omilla että ulkoisilla verkkosivuillaan mukaan lukien sosiaalisen median. .